Poznaj ludzi tworzących

Niegdyś „Spanie u Bogdana”

O nas

Kwatery i apartamenty
w Trójmieście

Nasza przygoda z wynajmem apartamentów rozpoczęła się już w 2000 roku, gdy senior naszego rodu, Bogusław Karpowicz, otworzył „Spanie u Bogdana”. Z początku działając głównie przy ulicy Mazowieckiej w Sopocie, od samego początku zaskarbił sobie przychylność gości przyjaznym usposobieniem i dbałością o nich. Nie minęło wiele czasu, a firma rozrosła się o obiekty przy ul. Helskiej 3 oraz Pułaskiego. „Tych pierwszych kilka lat było kluczowych dla rozwoju firmy”, mówi dziś Bogusław, „To wtedy nauczyłem się, jak nawiązywać dobry kontakt z turystami, dzięki czemu wracali oni do mnie w kolejnym roku.”

Przez kolejnych 18 lat „Spanie u Bogdana” rozrasta się o nowe apartamenty przy ul. Małopolskiej, Polnej i Helskiej 13. Głównym celem tych pierwszych lat działalności było zapewnienie podstawowego komfortu noclegu w niskiej cenie.

Bogusław Karpowicz, założyciel firmy „Spanie u Bogdana”

Katarzyna i Wojciech Bieleccy, prowadzący Apartamenty SUB

Przez osiemnaście lat istnienia firmy Trójmiasto stało się innym miejscem. Dlatego w 2018 roku „Spanie u Bogdana” podwyższyło standard oferowanych apartamentów. 

Rok później, w 2019, do zespołu oficjalnie dołączyło kolejne pokolenie: córka Bogusława, Katarzyna, wraz z mężem Wojciechem, przemianowując firmę na „Apartamenty SUB”.

Wspólny rodzinny wysiłek prędko zaowocował w postaci nowych lokalizacji przy ulicach Andersa i Grunwaldzkiej. Wyremontowany też został cały obiekt przy Mazowieckiej, a zasięg działalności rozwinął się na całe Trójmiasto.

Ciągłe doskonalenie naszych usług oparte jest na doświadczeniu, teorii zdobywanej podczas kursów, targów turystycznych oraz wzorowane na światowych standardach. 

Katarzyna Bielecka, Apartamenty SUB

Jesteśmy rodziną, której pasją jest życie i podróże. Zależy nam aby nasi goście spędzili czas w Trójmieście w najlepszy z możliwych sposobów. Szczycimy się tym, że ludzie wracają do nas, co przypisujemy utrzymywaniu z nimi relacji nie tylko na zasadach biznesowych, ale przede wszystkim pokazując, że sami jesteśmy ludźmi i cieszy nas kontakt z przyjezdnymi.

Poczujesz się jak w domu!

Zadzwoń: 501-678-011

Odwiedź nas

Są wolne miejsca!

Apartamenty SUB - Gdańsk, Gdynia, Sopot